Slovensky English German
header

Kontakt

Prezident klubu
Haluška Juraj
Bodice č.164
031 01 Liptovský Mikuláš

+421 905 937 901
prezident@bernardin.sk

Sekretár klubu
Ing. Vozár Milan
Pod lesom 16
922 21 Moravany n. Váhom

+421 901 702 806
sekretar@bernardin.sk

Funcionári

skj
fci
wusb chejn
UKK
print

KV 2017 Z.Poruba

25.Klubová výstava SP  14.10.2017   Chata Opalisko - ZávažnáPoruba

Povýstavný katalóg

Rozhodca /Judge: Plundra Milan,CZ

 

KRÁTKOSRSTÍ  -  KURZHAARIG

PSI

TRIEDA MLADÝCH /Youth-Class                        Psi / Males

1, Cigo od Strážců hor                                      V1, CAJC, Klubový víťaz mladých              

   CH : Plundra Milan, CZ                  M: Klačan Vladimír, SK

2, Cleo z Hostýnských vrchu                                                                                 V2

    CH: Gerych Jozef, CZ        M: Koša Ľubomír, SK

TRIEDA OTVORENÁ / Open-Class                          Psi / Males

3, Iris z Rúbaničiek                                                                                                 V2

    CH: Hrušecký Viliam,SK       M:  Frisová Zuzana, SK

4, Perry Lenkin dvor                                                  V1, CAC, Klubový víťaz, BOS

    CH: Ostrožovič Marek,SK         M :  Zeman Rastislav, SK

SUKY

TRIEDA DORASTU / Puppy class                    Suky / Females

5, Dona od Strážců hor                                                                          VN1, BIS Dorastenec

   CH : Plundra Milan, CZ                  M :  Kmoníček a Ľubomír, CZ

6, Infinity Alsani Giants                                                                             Nenastúpila 

    CH+M:  Krowinska Nina, PL

TRIEDA MLADÝCH /  /Youth-Class                   Suky /Females

7, Carolina od Strážců hor                            V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BOJ      

  CH : Plundra Milan, CZ                  M:  Palička Jan, CZ

TRIEDA OTVORENÁ / Open Class                     Suky /Females

 8, Ixy z Rúbaničiek                                                                                                             V2 

     CH: Hrušecký Viliam,SK          M : ZOO KONTAKT s.r.o. , SK

 9, Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn                 V1, CAC, Klubový víťaz, BOB,BIS

   CH: Kubacha Magda, PL              M:  Jolanta Hryniwiecka, PL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/Champion-class             Suky /Females

10, CH.Anne-Marie of Malsway Saints                                                                     V1, CAC

      CH: Malovcová Jana, SK   M: Josef Gerych, CZ

11, Univers od Strážců hor                                                                                    V2, R.CAC

     CH : Plundra Milan, CZ                  M:  Palička Jan, CZ

 

DLHOSRSTÍ - LANGHAARIG

PSI

TRIEDA MLADÝCH /Youth-Class                          Psi / Males

12, Eros od Hodousické louky                                                                                       V1

      CH: Zsigová Markéta, CZ              M :Sič Peter, SR

13, Clipp od Strážců hor                                                                                               V2       

      CH : Plundra Milan, CZ                  M : Krowinska Nina, PL   

TRIEDA STREDNÁ / Intermedia-Class                  Psi / Males

 14, Bedřich Barykův dvůr                                                                                        V1, CAC 

       CH: Čihák Jan, CZ   M : Mikula Peter, CZ

 TRIEDA OTVORENÁ/Open-Class                                Psi / Males

 15, CH.Amigo z Hostýnských vrchů                                                                               V1

      CH+ M:  Gerych Josef , CZ

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/Champion-class                 Psi / Males

 16, CH.Diego von Guttler                                                      V1, CAC, Klubový víťaz, BOB

       CH: Eckardt-Liebold Ilona, DE          M: Krátka Daniela,CZ

 17, CH.Paulo z Dobruské stáje                                                                   V2, R.CAC

       CH+M::Dobruská Jitka, CZ

  SUKY

  TRIEDA DORAST / Baby - class                     Suky / Females

 18, Bonie z Lipové pohádky                                                                                   VN1

        CH+M :Krátka Daniela, CZ

 TRIEDA MLADÝCH /  /Youth-Class                  Suky /Females

 19, EST Kalvana Sapffir Charming World           V1, CAJC, Klubová víťazka mladých,

     BOJ, BIS Junior

        CH: Vadim&Anna Kaljulaid, EE           M:Krowinska Nina, PL                                  

  TRIEDA STREDNÁ / Intermedia-class             Suky / Females

 20, Interlady s pod Pajštúna                                                                                             V1

         CH: Pauková Zuzana,SK        M:  Zeman Rastislav, SK

 TRIEDA ŠAMPIÓNOV / Champion-class             Suky / Females

   21, Susan od Strážců hor                                                    V1, CAC, Klubový víťaz, BOS

CH: Plundra Milan,CZ            M :Vávrová Iva, CZ

  TRIEDA VETERÁNOV/Veteran-class

  22, CH.Great Agáta od Strážců hor                                                                       V1, BOV

        CH: Plundra Milan,CZ         M :Vávrová Iva, CZ