Slovensky English German
header

Kontakt

Prezident klubu
Haluška Juraj
Bodice č.164
031 01 Liptovský Mikuláš

+421 905 937 901
prezident@bernardin.sk

Sekretár klubu
Ing. Vozár Milan
Pod lesom 16
922 21 Moravany n. Váhom

+421 901 702 806
sekretar@bernardin.sk

Funcionári

skj
fci
wusb chejn
UKK
print

Výsledky XXI.KV Jasenská dolina 2011

  Posudzovateľka : Ing. Gargušová Terézia, SK

 

KRÁTKOSRSTÍ      9 x

PSI

TRIEDA DORASTU                                          

 1, Onyx-Dux z Chejnova dvora        m :  Josef Chejn         N 1

 

TRIEDA MLADÝCH                                                           

  2, Paddy od Sliačanky          m : Biačko Vladislav Ing.       VD 2

  3, Portoss od Sliačanky       m : Malovcová Jana  Mgr.      V 1, CAJC, KV mladých

                                                              

TRIEDA STREDNÁ              

 4, Atos Vel Bern-City     m :  Ľubomír  Bystričan         V 1, CAC

 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV                                                               

 5, CH.Edy Matlamon             m :  Rastislav Hozza           V 1, CAC, KV, BOB

 

SUKY

 

 TRIEDA DORAST          

 

   6, Ola z Chejnova dvora       m :  Josef Chejn                  VN 1, Naj dorastenec                     

 

   7, Olli z Chejnova dvora       m :  Josef Chejn                   N 2

 

TRIEDA MLADÝCH                                                             

 

   8, Penny od Sliačanky          m :  Janech Ladislav           VD 2

    9, Ponna od Sliačanky          m :  Vladimír Klačan            V 1, CAJC, KV mladých

 

 

DLHOSRSTÍ       14 x

PSI

TRIEDA ŠTENIAT                                                               

  10, Joe od Strážců hor              m :  Chrin Viliam               VN 1, Naj šteňa

 

 TRIEDA OTVORENÁ                                                          

   11, Apollo                                    m :  Rezník Róbert        VD 3

   12, Felix Jurtastic                       m : Jozef Bárta              V 2, R-CAC

   13,Huck Matlamon                      m : Čechová Alena        V 1, CAC, KV

   14, Charly Matlamon                   m : Jánošíková Silva     VD 4

SUKY

TRIEDA MLADÝCH                                                             

   15, Bony Ordogházi                  m : Kovács Peter + Petra   V 1, CAJC,

                                                                                   KV mladých,  J-BIS

   16, Timi  Lavinakutató               m : MUDr. Hotz Hildegarda   D
 

TRIEDA STREDNÁ                                                             

   17, Charisma Queen Jurtastic Bernaros    m : Prišťákoví Blanka a Milan   V 2

   18, Guiness Glória spod Pajštúna              m :  Malovcová Jana Mgr.  nenastúpila

    19, Iza Jurtastic Bernaros                           m : Fančiová Katarína        V 1 CAC

    20, Kitty Lenkin dvor                                   m : Ostrožovič Marek         V 3

 

TRIEDA OTVORENÁ                                                           

    21, Kelly Lenkin dvor               m :  Ostrožovič Marek                V 2, R-CAC         

      22, Nadine na Každa Pogode   m : Pauková Zuzana               V 1, CAC, KV,

                                                                                                          BOB, BIS

TRIEDA VETERÁNOV                                                         

    23,Ayda spod Pajšt                 m: Pauková Zuzana                 V 1, Naj veterán