Slovensky English German
header

Kontakt

Prezident klubu
Haluška Juraj
Bodice č.164
031 01 Liptovský Mikuláš

+421 905 937 901
prezident@bernardin.sk

Sekretár klubu
Ing. Vozár Milan
Pod lesom 16
922 21 Moravany n. Váhom

+421 901 702 806
sekretar@bernardin.sk

Funcionári

skj
fci
wusb chejn
UKK
print

Výsledky 22.Klubovej výstavy 2012 Tajov.

KRÁTKOSRSTÍ 

PSI

TRIEDA STREDNÁ                                                               Psi

1, Onyx-Dux z Chejnova dvora                                                     V , CAC

   o : Furst-Dux  vom Steintor                                m : Berta vom  Steintor

   ch : Josef Chejn                                                            m :  Josef Chejn   

TRIEDA OTVORENÁ                                                           Psi

  2, Portoss od Sliačanky                                                          V 1, CAC

      o : Tyronica Born For Winning                           m: Mona od Sliačanky

      ch: Vladimír Klačan                                        o : Malovcová Jana  Mgr.

 TRIEDA ŠAMPIÓNOV                                                        Psi

 3, CH.Bernegarden´s Call Me Crazy           V 1, CAC, Kluboví víťaz, BOB, BIS

     o : Opdyke´s Midnight  Miracle                      m : Opdyke´s Look At Me

       ch : Halvorsen, Brit  Marit                        m :  Martina Ellerová, MVDr.

 4, CH. Edy Matlamon                                                                      VD 2

     o : Billy od Natálky                                                  m : Bria  Matlamon

       ch : Ladislav Janech                                          m :  Rastislav Hozza

 

SUKY

TRIEDA MLADÝCH                                                          Suky

5, Bára z Biofarmy Juré                                                        nenastúpila

       o : Emír Jurastic Bernaros                   m : Coca Cola  od Strážců hor

       ch : Vránová Lenka                                 m :  Centrum  Suchánek a.s.

 

TRIEDA STREDNÁ                                                         Suky

    6, Ola z Chejnova dvora                                                     V 1, CAC

       o : Furst-Dux  vom Steintor                           m : Berta vom  Steintor

       ch : Josef Chejn                                                       m :  Josef Chejn

    7, Penny od Sliačanky                                                               VD 2

       o : Tyronica Born For Winning                        m : Mona od Sliačanky

       ch : Vladimír Klačan                                            o :  Janech Ladislav

 

TRIEDA OTVORENÁ                                                      Suky

   

  8, JCh.Ponna od Sliačanky                      V 1, CAC,  Klubová víťazka

       o :Tyronica Born For Winning                          m : Mona od Sliačanky

       ch : Vladimír Klačan                                             m :  Vladimír Klačan

 

DLHOSRSTÍ

PSI

TRIEDA MLADÝCH                                                                       Psi

   9, Joe od Strážců hor                             V 1, CAJC, Klubový víťaz mladých

       o : Ole von der  Mittelsmuhle                              m : Dein Hards Wild Gossip

       ch : Milan Plundra                                                                 m :  Chrin Viliam

 TRIEDA STREDNÁ                                                                    Psi

 10, JCH.St.Fellix King´s Ferguson                 V 1, CAC, Klubový víťaz, BOB

      o : Opdyke´s Catch a Dream                m : Bernegarden´s Not At The Monent

      ch  :  Ellerová E+M                                                 m : MVDr. Martina Ellerová

  TRIEDA OTVORENÁ                                                                                  Psi

   11, Apollo Albandyk                                                                                VD 4

         o : Harley vom Kuseler Musikantenland                 m : Dyja spod Pajštúna

         ch: Ing. Máčovský Daniel                                               m :  Rezník Róbert

   12,Galileo  Matlamon                                                                                VD 2

        o / f : Flipp z Rúbaničiek                                          m / m. : Ejmi od Natálky

        ch / b : Janech Ladislav                                            m / o: Fedorňák Michal

   13,Huck Matlamon                                                                                      VD

         o : Flipp z Rúbaničiek                                                   m. : Ejmi od Natálky

         ch: Janech Ladislav                                                         m : Čechová Alena

    14, Charly Matlamon                                                                                  VD 3

         o : Flipp z Rúbaničiek                                                     m. : Ejmi od Natálky

         ch :  Janech Ladislav                                                     m : Jánošíková Silva

    15, Jago Jurtastic Bernaros                                                                       V 1

         o :  Dein Hards Red Leader                                  m :  Kertesi-Bársony Lara

         ch: Ing.Prišťák Ondrej                                           m : Ing. Suchý  Rastislav

 SUKY

   TRIEDA DORASTU                                                            Suky

      16, Olina Lenkin dvor                                    VN 1, Najlepší  dorastenec

           o :  Cézár spod Volovca                              m :  Hany-Bany Lenkin dvor    

           ch: Ostrožovič Marek                                              m : Ing. Milan Vozár

  TRIEDA MLADÝCH                                                                Suky   

     17, Freya od Mikija                    V 1, CAC, Klubový víťaz mladých, J-BIS

           o / f : CH.Kertesi-Bársony Zenzi         m / m : CH.Daphne v.h.Borgerbos

           ch / b : Velibor-Miki Gavrič                         m / o :  Mgr. Jana Malovcová

      18, Frida od Mikija                                                                        odstúpila

           o / f : CH.Kertesi-Bársony Zenzi          m / m : CH.Daphne v.h.Borgerbos

           ch / b : Velibor-Miki Gavrič                                  m / o :  Zuzana Pauková

  TRIEDA STREDNÁ                                                                Suky

     19, St.Fellix King´s Fantasia                               V 1, CAC, Klubový víťaz

          o : Opdyke´s Catch a Dream       m : Bernegarden´s Not At The Monent

          ch  :  Ellerová E+M                                       m : MVDr. Martina Ellerová 

  TRIEDA OTVORENÁ                                                            Suky

      20, Guiness Galia spod Pajštúna                                                        V 3

          o : Dein Hard´s Red Leader                           m : Cyndie spod Pajštúna

          ch : Pauková Zuzana                                     m :  Chebeňová Marianna   

        21, Iza Jurtastic Bernaros                                                                 V 2

          o  :  Dein Hard´s Red Leader                       m :  CoraJurtastic Bernaros

          ch: Ing.Prišťák Ondrej                                          m : Fančiová Katarína

     22, Kelly Lenkin dvor                                                                  V 1, CAC

          o : Cézár spod Volovca                                       m : Barbie Lenkin dvor            

           ch :  Ostrožovič Marek                                        m :  Ostrožovič Marek

      23, Nadine na Každa Pogode                                                nenastúpila

          o :  Heezedoorn´s Quiz Master         m :  Heezedoorn´s Pale Moonlight

          ch: Magdalena Jedryka - Basinska                        m : Pauková Zuzana

     Posudzovateľ  :  pán Milan Benkovský, Slovensko