Slovensky English German
header

Kontakt

Prezident klubu
Haluška Juraj
Bodice č.164
031 01 Liptovský Mikuláš

+421 905 937 901
prezident@bernardin.sk

Sekretár klubu
Ing. Vozár Milan
Pod lesom 16
922 21 Moravany n. Váhom

+421 901 702 806
sekretar@bernardin.sk

Funcionári

skj
fci
wusb chejn
UKK
print

Povýstavný katalóg XII.ŠV Donovaly 2013 .

      
                   

          Celkom sa prihlásilo 42 jedincov zo 4 štátov :

         Slovensko 23, Česko 12, Poľsko 6, Rakúsko 1

 

Rozhodca : Austin Long-Doyle Írsko

 

Krátkosrstí : 16 (  9 psov,   7 súk )

Dlhosrstí :    26 (13 psov, 13 súk )

     

KRÁTKOSRSTÍ  -  KURZHAARIG

 

PSI

TRIEDA MLADÝCH /Youth-Class                                                                      Psi / Males

  1,  Enzo Wielkopolski Bernardyn                     V 1, CAJC, Najlepší krátkosrstý junior

       m / o : Duszyńska P. & Kubacha M.,  PL                                         BIS - Junior SV

16,  Agent z Hostýnských vrchů                                                                                     VD 2

       m / o :  Ing. Sieklik Jozef , SK  

TRIEDA STREDNÁ / Intermedia-Class                                   Psi / Males

   2, Favorit Of Swiss Mountain Goffy                                                                 V 2, R-CAC

       m / o :  Josef Gerych, ČR

   3, JCH. Milan od Strážců hor                                                                                V 1, CAC

       m / o : Plundra Milan, ČR                                                .

TRIEDA OTVORENÁ/Open-Class                                          Psi / Males

4, JCH. Irius od Strážců hor                                                                                           VD 3

    m / o : Krátky Michal, ČR

5, Gret z Kamenné kolonie                                                                                  V 2, R-CAC

    m / o : Alexandra Roman, A

6,JCH. Lord od Strážců hor                                    V 1, CAC, Najlepší  krátkosrstý pes

    m / o : Plundra Milan, ČR                                                            krátkosrstý BOB
 

  TRIEDA ŠAMPIÓNOV/Champion-class                                                       Psi / Males

 7, CH. Garry z Kamenné kolonie                                                       V 1, CAC

     m / o : Milan Plundra, ČR

 8, ICH.Chivas Regal Wielkopolski Bernardyn                                              V 2, R-CAC

    m / o : Kubacha Magdalena, PL                                    

 

SUKY

 

TRIEDA ŠTENIAT  / Baby - class                                                             Suky / Females

    9, Hera  Wielkopolski Bernardyn                                           VN, Najlepšie šteňa SV

        m / o : Kubacha Magdalena, PL

 

DORASTU / PUPPY - class                                                Suky / Females

 10, Khedive´s Coco Chanel                                               VN, Najlepší dorastenec ŠV

       m / o : MVDr.Ellerová Martina, SK

TRIEDA MLADÝCH / Youth-class                                                           Suky / Females

11, Elizabeth Queen Wielkopolski Bernardyn                                               V 1, CAJC

      m / o : Kubacha Magdalena, PL                                                    

TRIEDA STREDNÁ/ Intermedia-Class                               Suky /Females

12, Easy Wielkopolski Bernardyn                                                                             VD 2

       m / o : Anna Derwisz-Spytkowska, PL

13, JCH. Lejla od Strážců  hor                                                                              V 1, CAC

      m / o : Plundra Milan, ČR

TRIEDA OTVORENÁ/ Open-Class                                                         Suky /Females

14, Greisy z Kamenné kolonie                          V 1, CAC, Najlepšia krátkosrstá suka

      m / o : Pražan David, ČR           

15, JCH. Ponna od Sliačanky                                                                            V 2, R-CAC

      m / o :  Vladimír Klačan, SK

 

DLHOSRSTÍ - LANGHAARIG

PSI

TRIEDA MLADÝCH /Youth-Class                                                          Psi / Males

 17, Alf Eliščino království                                                                                    VD 5                        

       m / o :  Matejková Alica, SK

18, Amigo z Hostýnských vrchů                                                                         VD 3

      m / o :  Alena Gerychová, ČR

19, Bojar Eliščino království                                                                      V 1, CAJC

       m / o :  Čihák Jan, ČR

 20, Cézar z Biofarmy Juré                                                                                  VD 4

        m / o :  Vikorová Eva, SK

 21, Gladiator  Wielkopolski Bernardyn                                                               V 2

        m / o : Anna Derwisz-Spytkowska, PL

 

TRIEDA STREDNÁ / Intermedia-Class                           Psi / Males

22, Joe od Strážců hor                                                                                   V 1, CAC                                                  

      m / o :  Chrin Viliam, SK

TRIEDA OTVORENÁ/Open-Class                                   Psi / Males

 23, Apollo Albandyk                                                                                             VD 4

       m / o :  Rezník Róbert, SK

 24, St. Fellix King´s Emmerson                       V 1, CAC, Najlepší dlhosrstý pes

       m / o :  MVDr.Martina Ellerová, SK                    dlhosrstý BOB a BIS ŠV

 25, Felix Jurastic Bernaros                                                                                 VD 3

       m / o : Jozef Bárta, SK    

 26, Charly Matlamon                                                                                    nenastúpil

       m / o :  Jánošíková Silvia, SK

 27, Jago Jurastic Bernaros                                                                                  VD 2

       m / o :  Ing. Suchý Rastislav, SK 

  TRIEDA ŠAMPIÓNOV/Champion-class                                                   Psi / Males

   28, CH.St.Fellix King´s Ferguson                                                                 V 1, CAC

         m / o : MVDr. Martina Ellerová, SK

   29, CH.Dein Hards Red Leader                                                                V 2, R-CAC

         m / o :  Ing. Ondrej Prišťák, SK

SUKY

 TRIEDA MLADÝCH / Youth-class                                                  Suky / Females

 

   30, Ami Eliščino království                           V 1, CAJC, Najlepší dlhosrstý junior   

         m / o Iva Vávrová, ČR

     31, Hanni  z Kamenné kolonie                                                                            V 2

           m / o : Ing.Suchý Rastislav, SK

   32, Olina Lenkin dvor                                                                                           VD 4

          m / o : Ing.Vozár Milan, SK

   33, Ossa Lenkin dvor                                                                                           VD 3

         m / o : Vašínová Veronika, SK

TRIEDA STREDNÁ/ Intermedia-Class                      Suky /Females

   34, Agáta Eliščino království                                                                   V 2, R-CAC

         m / o : Hubina Michal, CZ

   35, Freya od Mikija                                                                                                  V 3

         m / o :  Mgr. Jana Malovcová, SK

   36, Frida od Mikija                                         V 1, CAC, Najlepšia dlhosrstá suka

         m / o :  Zuzana Pauková, SK

  TRIEDA OTVORENÁ/ Open-Class                                                 Suky /Females

   37, GuinessGalia spod Pajštúna                                                                          V 4

         m / o :  Chebeňová Marianna, SK

    38, CH.St.Fellix King´s Fennela                                                                    V 1, CAC

        m / o : MVDr. Martina Ellerová, SK

   39,Iza Jurastic Bernaros                                                                                       V 3

         m / o :  Katarína Fančiová, SK         

   40, Kelly Lenkin dvor                                                                                 V 2, R-CAC

         m / o :  Ostrožovič Marek, SK          

  TRIEDA ŠAMPIÓNOV/Champion-class                                          Suky / Females

   41, CH.St.Fellix King´s Fantasia                                                               V 2, R-CAC

        m / o : MVDr. Martina Ellerová, SK

  42, CH.Gret Agáta od Strážců hor                                                                V 1, CAC

          m / o :  Iva Vávrová, ČR

 

Najkrajší pár :

      1, ICH.Chivas Regal Wielkopolski Bernardyn,  8       

           Elizabeth Queen Wielkopolski Bernardyn,   11 

        Majiteľ : Kubacha Magdalena PL, krátkosrstí

Najlepšia CHS :    

       2, Eliščino království, dlhosrstí17,19,30,34,majiteľ : Iva Vávrová, ČR      

 

Najťažší pes ŠV :             4, JCH. Irius od Strážců hor, krátkosrstý - 89 kg

                                                          m / o : Krátky Michal, ČR

 

Najťažšia suka ŠV :       36, Frida od Mikija, dlohosrstá - 78 kg             

                                                          m / o :  Zuzana Pauková, SK